Ian Maksin (JAV) ir Vilnius Guitar Trio koncertas “COME TOGETHER”

Šalčininkų kultūros centras kviečia į Ian Maksin (JAV) ir Vilnius Guitar Trio koncertą “COME TOGETHER”, kuris vyks  2018 m. kovo 18 d., 15.00 val. Jašiūnų dvaro sodybos rūmuose.

Ian Maksin žymus violončelės virtuozas ir kompozitorius. Puikus solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis, koncertavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt.

 „Vilnius Guitar Trio“ – trys meniškos sielos, trys patirtys ir trys gitaros, kurias valdo Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas, Andžej Zujevič. Tai galingas energijos ir pozityvių emocijų užtaisas aistringos muzikos mėgėjams.

Drauge su pripažintu gitaros virtuozų ansambliu “Vilnius Guitar Trio”, Ian Maksin skleis magišką energiją savo klausytojams. Pasak paties maestro, galimybė muzikuoti su trimis gitaros virtuozais vienoje scenoje, jam yra naujas iššūkis, kurio jis seniai laukė.

Kviečiame visus profesionalaus ir kokybiško meno gerbėjus nepraleisti progos ir apsilankyti koncerte.

Bilieto kaina 7 Eur.

Bilietus platina Tiketa, Jašiūnų dvaro sodybos rūmai +370 670 84816 ir Šalčininkų kultūros centras +370 (380) 51980.

Scroll to Top