Jašiūnų dvare skambės geriausia filmų muzika

Jašiūnų dvare skambės geriausia filmų muzika

Muzika – neatsiejama kino filmų dalis. Ar norėtumėte bent valandėlei atsidurti žymiausių kino filmų scenose? Lapkričio 26 dieną 15.00 val. kviečiame į Jašiūnų dvaro sodybos rūmus pasiklausyti pasaulinio garso kūrinių, atliekamų styginių kvarteto „Archi Quartett“. Koncerte skambės visiems atpažįstamos melodijos iš filmų „Armagedonas”, „Vaiduoklių medžiotojai”, „James Bond“ , „Moulen Rouge“ , „Karibų piratai“ bei nuostabi kompozitorių E.Morricone, A.Piazzolla, J.Williams muzika, skambėjusi kino filmuose. Kartu su kvartetu programoje dalyvauja perkusininkas Almantas Puidokas (perkusija).

Styginių kvartetas „Archi Quartett“, savo repertuare sukaupęs daugiau nei 200 skirtingų epochų bei stilių kūrinių, laužo įprastus klasikinės muzikos standartus ir kviečia klausytojus atrasti naują visiems gerai žinomų kūrinių skambesį. Entuziastingi muzikos atlikėjai susibūrė dar 2006 metais, studijuodami Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje. Iš pradžių grieždami vien klasikinę akademinę muziką, ilgainiui kvarteto nariai panoro pasukti eksperimentų keliu ir save išbandyti kituose žanruose. Taip gimė kolektyvo koncertinės programos, kuriose atlikėjai groja ne tik klasiką, bet ir žinomiausius roko ir pop muzikos kūrinius, kino filmų muziką, tango ar džiazą.

Šiuo metu styginių kvartete „Archi Quartett“ griežia Vitalija Makrickienė (smuikas), Ginta Kriščiūnaitė (smuikas), Mantas Makrcikas (altas) bei Mykolas Rutkauskas (violončelė). Visi kvarteto nariai yra respublikinių ir tarptautinių konkursų laureatai, aktyviai dalyvaujantys Lietuvos muzikiniame gyvenime, grojantys žymiausiuose šalies orkestruose bei ansambliuose. Aukštai profesionalumo kartelę iškėlęs kolektyvas kaskart sulaukia vis daugiau palankių atsiliepimų. Publiką pakeri atlikėjų preciziškumas, muzikos skambesio kokybė ir jaunatviškas polėkis.

Bilieto kaina 7 €

Bilietus platina Jašiūnų dvaro sodybos rūmai +370 670 84885 ir Šalčininkų kultūros centras +370 (380) 51980

Organizatorius: Šalčininkų rajono savivaldybės kultūros centras

Rėmėjas: Šalčininkų rajono savivaldybė

Scroll to Top