Kas mes

DSC_0138

mini-ikona-kas-mes

Netoli Vilniaus, bet toli nuo miesto šurmulio ir arti tyros gamtos yra vieta, į kurią vis dažniau krypsta ne tik Lietuvos, bet ir užsienio turistų akys. Kas lemia vis didėjantį Šalčininkų krašto turistinį populiarumą?

Tai ne tik gera geografinė padėtis, gausėjantis aktyvaus ir kultūrinio poilsio pasiūlymas, ypatingas istorinis ir architektūrinis paveldas bet taip pat gamtos lobiai – švarus oras, vaizdingos upės ir miškai.

Unikalią visoje Europoje Pavlavos Respubliką, įžymių Vilniaus universiteto profesorių Jano Sniadeckio ir Mykolo Balinskio šeimų dvarą, puošnūs Vagnerių rūmus, paslaptingą Norviliškių pilį išvysite keliaujant turistiniais maršrutais automobiliu arba dviračiu.

Pageidaujantiems pasisemti ramybės arba norintiems aktyvaus poilsio Šalčininkų rajone siūloma nerti į Rūdninkų girios glūdumą arba grožėtis Dieveniškių regioninio parko gamta, viliojantį augalų, paukščių ir gyvūnų įvairove, priešistoriniais akmenimis, piliakalniais, gatviniais kaimais ir tūkstantmetiniais ąžuolais.

Tuo tarpu baidarių mėgėjai pažinti Šalčininkų kraštą gali plaukiant Merkio, Šalčios, Visinčios, Gaujos ir Versekos upėmis, kurių ilgis sudaro per 200 km.

Visus turistus, besilankančius Šalčininkų rajone, laukia kaimo turizmo sodybos, kurios suteikia ne tik geriausius nakvynės pasiūlymus, bet ir platų sporto, rekreacijos bei teminių renginių spektrą.

Bet vis dėlto, didžiausias Šalčininkų krašto turtas tai – žmonės! Su neįprastu Šalčininkų rajono žmonių svetingumu susipažinti galima dalyvaujant kasmetiniuose renginiuose, tarp kurių populiariausi – Derliaus šventė, Žolinės, Joninės, Jaunimo vasara…

Į Šalčininkų rajoną reikia tiesiog užsukti, nes kiekvienas čia suras būtent tai, ko ieško, ir dar daugiau!

Scroll to Top