Komedija „Arabiška naktis“

Komedija „Arabiška naktis“

„Arabiška naktis“ – tai komedija apie jaunus žmones, pasiklydusius savo sapnų, jausmų ir realybės labirinte. Ieškodami išėjimo iš jo, jie patiria netikėčiausius komiškus ir fantastiškus nutikimus, jie susitinka, vienas kitą praranda ir vėl susitinka. Vaizdų, garsų ir pojūčių pasaulis pasiglemžia žiūrovų vaizduotę ir gena ją painiais sapnų labirintais, besirangančiais tai po daugiaaukščio namo koridorius, tai po tvankią Arabijos dykumą, kol galiausiai sugrąžina į kiekvienam pažįstamą tragikomišką mūsų dienų tikrovę.

Savo meninėmis priemonėmis „Arabiška naktis“ gerokai išsiskiria Lietuvos teatro kontekste. Vietoj to, kad žiūrėdamas vaidinimą būtų priverstas spręsti sudėtingus simbolių rebusus, žiūrovas yra kviečiamas pasiduoti fantazijos srautui ir drauge su aktoriais atrasti magišką vaizduotės pasaulį, kur viskas įmanoma.

„Arabiška naktis“ – debiutinis „cezario grupės“ spektaklis. Vos tik sušvitęs Lietuvos teatro padangėje, jis tuoj pat susilaukė publikos simpatijų bei buvo aukštai įvertintas teatro profesionalų – trupė buvo pagerbta Auksiniu scenos kryžiumi, aukščiausiu Lietuvos teatro apdovanojimu.

Spektaklis sėkmingai rodomas Vilniuje, jis aplankė didžiuosius Lietuvos miestus, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose Helsinkyje, Rygoje, Maskvoje, Sarajeve.

 Pjesės autorius Roland Schimmelpfennig

Režisierius Cezaris Graužinis

Dailininkė Anželika Šulcaitė

Šviesų dailininkas Rimas Petrauskas

 Vaidina: Brigita Arsobaitė, Paulius Čižinauskas, Tomas Dapšauskas, Šarūnas  Gedvilas, Vilma Raubaitė

 Trukmė 1 val. 30 min.

 Spektaklis rekomenduojamas asmenims nuo 16 m.

 Bilieto kaina: 8 Eur. ir 5 Eur. (moksleiviams, studentams, pensininkams,   neįgaliesiems).

 Bilietus galite įsigyti Šalčininkų kultūros centre.

 Daugiau informacijos tel.: +370 603 14487

Scroll to Top