2017 rugpjūčio 11–12 d. Norviliškės, Šalčininkų r.

 

Lietuvos įrašų kompanijos „Meska Music“ šokių muzikos festivalis Fenikso pavidalu šįmet kyla iš pelenų rugpjūčio 11–12 dienomis. Visus, kieno širdis daužosi šokių muzikos ritmu „Meska Music Festival 2017“ kviečia į Norviliškes – unikalų geografiniu, istoriniu ir biologiniu požiūriu Lietuvos kampely, kuriame galima išvysti vaizduotę audrinantį vaizdą – ant kalvos, iškilusi laukuose stūkso legendomis apipinta bei daugybę istorinių įvykių menanti senovinė Norviliškių pilis.

Po „Meska Music“ vardu slepiasi ne tik jauni didžėjai iš viso pasaulio, bet ir muzikos industrijos profesionalai, kurie šįmet pasirodys unikalaus dizaino scenoje, vykdoma įrašų leidyba, atlikėjams sukurta skatinanti terpė mokytis ir tobulėti. Įsijausti į šią muzikos sferą bus galima ir festivalio metu – ruošiamos konferencijos ir seminarai apie elektroninės šokių muzikos tendencijas, prodiusavimą.

Kompanija rūpinasi ne tik savo atlikėjais, bet ir jų klausytojais – festivaliui ruošiama didelio ploto erdvė, pritaikyta neįgaliesiems, jaunoms šeimoms su vaikais bei gyvūnų mylėtojams – augintiniai labai laukiami, ruošiamos specialios pramogos jų šeimininkams. Taip pat organizatoriai didžiuojasi palaikydami žaliavalgių judėjimą Lietuvoje, todėl festivalio metu bus gausu vegetariško maisto. Rytais besirūpinančius savo sveikata ir norinčius prašviesinti mintis kvies jogos mokytojas, lauks futbolo, tinklinio aikštelės. Šis vasaros renginys skirtas visiems, tai vieta, kur gali būti kitoks, kur nebūsi teisiamas ar smerkiamas, kur galėsi atsipalaiduoti. „We are different but still the same“ – šiuo šūkiu remiasi organizatoriai, tikėdamiesi sukurti draugišką erdvę tiek šokių muzikos kūrėjams, tiek klausytojams, tiek tiesiog tiems, kurie rugpjūčio 11–12 nenori sėdėti namuose.

„Meska Music Festival 2017“ – tai tramplinas, nuo kurio atsispyręs ištversi visą slegiantį artėjantį rudenį. Keli mygtuko paspaudimai ir geriausias vasaros nuotykis jau Tavo kišenėje.

Daugiau informacijos ieškot ir naujienas sek http://meskamusic.com/festival/

arba „Facebook“ platformoje https://www.facebook.com/events/1350533054972027/

received_10212662741029333
Scroll to Top