O KĄ JŪS ŽINOTE APIE ŠALČININKŲ RAJONĄ?

Ar Jums teko lankytis Šalčininkų mieste ir pasiklysti pagrindinėje gatvėje beieškant Vagnerių rūmų? O gal Jus galima priskirti prie žmonių, kurie yra kažką girdėję apie Šalčininkus, bet nusprendę ten nekeliauti, nes „Ten gi nieko įdomaus nerasi!“? O gal jau keliavote po Šalčininkų rajoną su nakvyne, bet nesugebėjote rasti informacijos apie nakvynės pasiūlymus? Gyvenate Šalčininkų rajone, bet nė nenutuokiate, kad vos už 20 kilometrų nuo Šalčininkų miesto XVIII amžiuje gyvavo Pavlovo respublika– valstybė valstybėje, čia buvo panaikinta baudžiava ir dėl to ji buvo unikali ir fenomenali?

Jeigu į bent vieną klausimą atsakėte teigiamai, sveikiname – Jūs atsidūrėte tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje – ši svetainė yra skirta būtent Jums.

Čia galėsite rasti dviračių, automobilių, pėsčiųjų bei vandens trasų maršrutų, kultūros paveldo objektų aprašymus, kuriuos iliustruoja daugybė nepaprasto grožio nuotraukų, o taip pat įdomybes apie žmones, kurie čia gyveno ir prisidėjo prie rajono istorijos kūrimo. Čia taip pat rasite informaciją apie būsimus renginius visame Šalčininkų rajone, dalinsimės aktualijomis ir atsakysime į klausimus, kuriuos bene dažniausiai užduoda turistai: kur galima pavalgyti, pernakvoti, kaip nuvažiuoti?

Visa tai tam, kad parodytume turistinę rajono vertę, atrastume ją iš naujo ir neįprastų nuotraukų ir pasakojimų pagalba parodytume pažįstamas vietoves naujoje šviesoje.

Visų pirma, norime, kad apie Šalčininkų rajoną sužinotų kuo daugiau žmonių, o tam mums reikia ir Jūsų pagalbos. Rašykite mums ir apie mus, klauskite, dalinkitės savo įspūdžiais ir pastebėjimais iš kelionių į Šalčininkus ar jų apylinkes, siųskite savo istorijas ir nuotraukas, nes dalinimasis žiniomis bei informacija visada naudingas!

Scroll to Top