Spektaklis "Obuolių pasakos"

2020 m. rugsėjo 16 d. 12.00 val. Šalčininkų kultūros centre vyks rankų šešėlių teatro „Budrugana Lietuva“ teatro spektaklis „Obuolių pasakos“. Teatro gastrolių rėmėjas Lietuvos kultūros taryba.

Apie teatrą:

Rankų šešėlių teatras ,,Budrugana Lietuva’’ – tai profesionalių aktorių trupė suburta rašytojo, režisieriaus Vytauto V. Landsbergio 2014 metais, ir oficialiai gyvuojanti, bei vykdanti teatrines veiklas, projektus ir edukacijas nuo 2017 metų.

Nuo 2015m. iki 2017m.- teatro aktoriai stažavosi Sakartvele, Tbilisyje, kur įgijo unikalią rankų šešėlių teatro techniką vieninteliame rankų šešėlių teatre ,,Budrugana Gagra”. Teatro režisierius, pradininkas, bei įkūrėjas, žymus Sakartvelo kino ir teatro aktorius, prof. Gela Kandelaki.

Ši unikali teatro forma gyvuoja tik Sakartvele nuo 1982 metų, vieninteliame pasaulyje, rankų šešėlių teatre „Budrugana Gagra“ o nuo 2017 m. gegužės 27 dienos ir Lietuvoje įkurtame profesionaliame teatre „Budrugana Lietuva“.

Apie spektaklį:

„Obuolių pasakos“

Šešėlinių improvizacijų spektaklis „Obuolių pasakos“ – Tai žaidybinis spektaklis visai šeimai pagal Vytauto V. Landsbergio knygą “Obuolių pasakos“ . Tai istorija apie jaunų obuoliukų gyvenimo istoriją, iššūkius ir gebėjimą išsaugoti draugiškus santykius, net ir pačiose sudėtingiausiose situacijose. Spektaklis kviečia pasinerti į stebuklingą pasakų, garsų ir šešėlių teatro pasaulį, kuriame obuoliai, ne tik keliaus, žais su vaikais, bet ir papasakos dramatišką savo likimo istoriją ir primins, kad gyvenime, kaip ir gamtoje niekas niekada nesibaigia, tik keičia savo formą.

Režisierius ir dramaturgas Justas Tertelis

Scenografė Paulina Nešukaitytė

Aktoriai:

Rokas Petrauskas

Eglė Agota Matulytė

Domas Šiaulytis

Adelina Skalandytė

Martynas Tomas Gucevičius

Giedrė Kederytė

Šarūnas Gedvilas

Trukmė- 60 min

SPEKTAKLIS NEMOKAMAS!

Būtina išankstinė dalyvių registracija

el.p. salcininkai.kultura@gmail.com tel.:+370 603 14487

Spektaklis skirtas pradinių klasių mokiniams.

Daugiau informacijos : www.budrugana.lt

Scroll to Top