Spektaklis vaikams "Baldis ir vivaldis"

2020 m. lapkričio 5 d., 10.00 val.

Šalčininkų kultūros centre

Kauno valstybinis lėlių teatras

BALDIS IR VIVALDIS

(įkvėpimo kupina kelionė metų laikais, skambant Antonijaus Vivaldžio muzikai), nuo 5 m.

Autorius Darius Krapikas
Režisieriai: Darius Krapikas, Rasa Bartninkaitė
Dailininkas Artūras Šimonis
Vaizdo projekcijų autorius Arvydas Strimaitis

Vaidina: Rasa Bartninkaitė, Darius Krapikas

Premjera 2019-10-26
Trukmė- 50 min.

Ar žinote, kur slepiasi įkvėpimas? Kaip jį prisišaukti ir kur pasodinti, kad  imtų ir paverstų būrį pabirusių natų užburiančiu muzikiniu kūriniu? Pagrindinis spektaklio veikėjas Svirpliukas Baldis jaučiasi labai nelaimingas – sunku patikėti,  bet jis nemoka griežti smuikeliu! Jam padėti gali tik labai gerbiamas kompozitorius, linksmuolis abatas Antonio Vivaldis. Kompozitorius sutinka visus metus mokyti Svirpliuką muzikos paslapčių ir pakviečia drauge leistis į  garsų, vaizdų, emocijų ir gamtos stichijų kupiną muzikinę kelionę metų laikais.

Spektaklio kūrėjai – Darius Krapikas ir Rasa Bartninkaitė kviečia į nuotaikingą, interaktyvų, muzikinį spektaklį, kuriame vienas iš pagrindinių vaidmenų suteiktas genialiai A.Vivaldžio muzikai. Muziką spektakliui iš A. Vivaldžio „Keturi metų laikai“ koncertų parinko idėjos autorius,  profesionalus smuikininkas bei aktorius – D. Krapikas.
„Gyvai atliekamos klasikinės muzikos ir baroko epochos tapybos meistrų paveikslų fone besivystančios linksmos istorijos idėja – pažadinti atradimų poreikį, „užkrėsti“ kūrybos akimirkų džiaugsmu, lavinti muzikinį skoni ir ugdyti būsimąjį koncertų lankytoją“ ( D. Krapikas).

Spektaklis įtrauktas į Kultūros paso renginių sąrašą. 

Bilieto kaina 4 Eur. Bilietus galima įsigyti Šalčininkų kultūros centro kasoje I-IV – 12.00 -17.00 val., V – 12.00-15.45 val..Daugiau informacijos telefonu +37060314487 arba el.p. salcininkai.kultura@gmail.com

Scroll to Top