Neeilinis susitikimas su teatru jau rugsėjo 16 d. Šalčininkų miesto parke.

16.00 -18.00 val. teatrinės pramogos vaikams

Žongliravimas, muilo burbulai, spalvoti kojūkininkai, klounai ir mėgstamiausių pasakų personažai suteiks vaikams nepamirštamų įspūdžių. Vaikai turės galimybę ne tik pasižiūrėti įspūdingą pasirodymą, bet ir patys įsitraukti ir išmokti.

18.00 val. – VILNIAUS TEATRAS „LĖLĖ“- muzikinis spektaklis vaikams „Trys paršiukai“

„Gyveno kartą trys paršeliai – Nifas, Nufas ir Nafas. Jie kiekvienas pasistatė sau po namą – iš šiaudų, iš pagaliukų ir iš plytų. Kuomet juos užpuolė piktas Vilkas, jis sugriovė silpnesnius paršelių namelius, ir visi broliai pasislėpė mūriniame Nafo name. Po to visi drauge nugalėjo ir Vilką“.

Šią pasaką nuo seno pukiai žino visi – ir vaikai, ir suaugę. Ir atrodo, ką čia naujo besugalvosi? Bet, pasirodo, lėlininkai, ypač teatre „Lėlė“, yra labai išradingi. Jie net keturis kartus statė šią pasaką – 1963, 1977, 1980 ir 1999 metais. Ir visi šie vaidinimai buvo skirtingi. Paskutinėje savo „Trijų paršiukų“ versijoje teatras „Lėlė“ siūlo nuotaikingą ir muzikinį, improvizacinį ir pramoginį reginį – tiek vaikams, tiek jų tėveliams.

Pjesės autorius – Sigitas SIUDIKA
Režisierius – Algirdas MIKUTIS
Dailininkė – Aušra BAGOČIŪNAITĖ PAUKŠTIENĖ
Kompozitorius – Olegas DITKOVSKIS
Judesys – Sigita MIKALAUSKAITĖ
Vaidina: Dalius BUTKUS, Irmantas JANKAITIS, Deivis SARAPINAS, Sigita MIKALAUSKAITĖ, Karolis Algimantas BUTVIDA

Daugiau informacijos apie teatrą svetainėje http://www.teatraslele.lt/

19.00 val. – KIJEVO GATVĖS TEATRAS „HIGHLIGHTS“ (Ukraina) – spektaklis „Šokio karnavalas“

Tai labai gyvas, spalvingas ir interaktyvus gatvės spektaklis, kuriame yra komedijų ir šokių scenų. Spalvingi kostiumai, kojūkininkų pasirodymai, humoras ir nuotaikinga aplinka įtraukia žiūrovą į spektaklio sūkurį, kuriant unikalią karnavalinę atmosferą, kurioje dominuoja flamenko, roko ir pop muzikos šokiai.

Spektaklis be žodžių, trukmė 55 min.

 

 

Scenarijus ir režisierius: Anatolij Pietrov, Oleksandr Svietliakov

Vaidina: Oleksiy Pastukhov , Maryna Mazepa , Polina Kapustina,

Alicja Kabala, Anatolii Marempolskyi, Oleksandr Svietliakov, Anna Svietliakova, Iryna Svietliakova, Kateryna Svietliakova.

 Daugiau informacijos apie teatrą svetainėje http://www.kievtheatre.eu/

20.00 val. – VIENOS MINOS TEATRAS (Lenkija) – ugnies spektaklis „Vivi“

Spektaklis pasakoja apie mažąją mergaitę Vivi, kuri tiesiai iš savo kiemo patenka į stebuklingą ugnies pasaulį. Paslaptingu mergaitės palydovu ir draugu tampa šešėlis. Ugnies pasaulio žmonės atidžiai stebi Vivį, jos laukia išbandymas. Šešėlis ir ugnies saugotojai leidžia mergaitei pasirinkti: pasilikti arba grįžti namo.

Premjera: 2015 liepos 22 d. Gubalovka, Zakopane

Trukmė: 18 minut
Vaidina: Monika Voniak, Bartlomiej Zdeb, Pavel Kulikievič, Jakub Zydlevski

 Daugiau informacijos apie teatrą svetainėje http://www.jednamina.pl/

20.30 val. – LVOVO AKADEMINIS TEATRAS „VOSKRESINNIA“ – spektaklis „Vyšnių sodas“

Noras gatvėje parodyti teatrinį meną, priklausantį vaizdingų pjesių kanonui ir milžiniška pagunda populiarinti genijaus Melehovskio darbą, suburia Lvovo menininkus pastatyti spektaklį, pagal išskirtinę Antono Čechovo dramą „Vyšnių sodas“. Šis spektaklis apima praeities temą, meilės praradimą, prisirišimą ir ilgesį. Tam kad parodyti „Vyšnių sodo“ charakterį, režisierius naudoja silpną lyriką ir lengvą ironiją. Žiūrovas su humoro jausmu seka herojų nuotykius, stebi jų ateitį ir verkia dėl jų likimo.

Scenaristas ir režisierius: Jaroslav Fedoryšyn

Dekoracija ir kostiumai: Alla Fedoryšyna

Vaidina: Natalia Marčak, Natalia Lukašonok/Galina Stryčak, Tatiana Tkačenko, Volodymir Geljas/ Jarosław Fedoryšyn, Volodymir Gubanov, Petro Mykytiuk, Jurij Filipčuk, Volodymir Čuchonkin, Evgenij Pietrov, Jaroslav Korničuk, Sergij Čygis.

Šviesa: Kšyštof Dubiel, garsas: Sergij Kondratovič.

Trukmė: 60 min.

Daugiau informacijos apie teatrą svetainėje http://www.voskresinnia.eu/

Scroll to Top